Náš tým

Všichni zaměstnanci pracují jako tým a mezi rodinou a školou budujeme oboustrannou důvěru, porozumění, respekt a ochotu spolupracovat.

KONTAKT:

e-mail: skolka@zsamsvysokychlumec.cz

tel.:  731 411 916

Marcela Šeráková, učitelka  serakova@zsamsvysokychlumec.cz 

Vystudovala jsem SPgš v Berouně. Na naší škole působím od roku 1992. 23 let jsem učila děti na ZŠ všechny předměty 1. stupně. Zkušenosti mám i s prací ve školní družině. Učila jsem též ve speciální třídě, která byla založena pro hendikepované děti. Nyní působím v mateřské škole ve funkci vedoucí učitelky. V ZŠ vedu několik let kroužek keramiky. Tvoření s dětmi je můj koníček, také ráda pracuji na zahrádce, čtu a starám se o svá malá vnoučátka.

Soňa Sedláčková, učitelka sedlackova@zsamsvysokychlumec.cz

Po 10 letech v bankovnictví jsem si splnila dávný sen a vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Vedoucí pozice byla lukrativní a bavila mě, ale až práce s dětmi mě nabíjí pozitivní energií a naplňuje. Čtyři roky jsem působila jako vychovatelka v Sedlčanech, kde jsem získala první zkušenosti. Sedm let jsem pořádala akce pro děti s handicapem z celých středních Čech. Pracovala jsem též v dětské skupině i v klubu. Na tuto školu jsem přišla v roce 2017 k dvouletým dětem a souběžně jsem zde dva roky působila jako vychovatelka. V dětech chci probouzet radost tvořit i poznávat a vést je k prosociálnosti. Mými koníčky jsou tvoření, zahrádka, hra na klavír a kytaru, zpěv, četba, tanec, divadlo... Nejraději volný čas věnuji dceři.

Iva Králová, asistentka pedagoga