Náš tým

Marcela Šeráková, učitelka

serakova@zsamsvysokychlumec.cz

Vystudovala jsem SPgš v Berouně. Na naší škole působím od roku 1992. 23 let jsem učila děti na ZŠ všechny předměty 1. stupně. Zkušenosti mám i s prací ve školní družině. Učila jsem též ve speciální třídě, která byla založena pro hendikepované děti.

Nyní působím v mateřské škole. V srpnu 2022 jsem absolvovala týdenní Základní kurz Začít spolu pro učitelky MŠ. Od září 2022 jsme začali zařazovat jednotlivé prvky tohoto programu do výuky.

Ve svém volném čase se věnuji svým vnoučátkům, ráda čtu a pracuji na zahrádce.

Soňa Moščovičová, učitelka

sedlackova@zsamsvysokychlumec.cz

Po 10 letech v bankovnictví jsem si splnila dávný sen a vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Vedoucí pozice byla lukrativní a bavila mě, ale až práce s dětmi mě nabíjí pozitivní energií a naplňuje. Čtyři roky jsem působila jako vychovatelka v Sedlčanech, kde jsem získala první zkušenosti. Sedm let jsem pořádala akce pro děti s handicapem z celých středních Čech. Pracovala jsem též v dětské skupině i v klubu. Na tuto školu jsem přišla v roce 2017 k dvouletým dětem a souběžně jsem zde dva roky působila jako vychovatelka. V dětech chci probouzet radost tvořit i poznávat a vést je k prosociálnosti. Mými koníčky jsou tvoření, zahrádka, hra na klavír a kytaru, zpěv, četba, tanec, divadlo... Nejraději volný čas věnuji dceři.

Iva Králová, asistentka pedagoga

kralova@zsamsvysokychlumec.cz