Náš tým

Jsme tým kvalifikovaných pedagogických pracovníků, kteří chtějí žáky provázet na jejich vzdělávací cestě.

KONTAKT:

skola@zsamsvysokychlumec.cz

+420 318 865 230

Mgr. Veronika Křenková, ředitelka školy, matematika, hudební výchova, vlastivěda, informatika

krenkova@zsamsvysokychlumec.cz  tel.: 736 752 369

Ve škole na Vysokém Chlumci učím od roku 2004 a to především matematiku podle metody prof. Hejného, ve které stále nacházím inspiraci jak pracovat s dětmi a jak je provázet na cestě poznávání a osobního rozvoje. Baví mě obrovské množství věcí. Ráda tvořím a poznávám krásy kolem nás. V poslední době se mi také plní velký sen. Pracovat v  týmu, který má možnost skrze vzájemnou důvěru tvořit něco nového. Společně tak můžeme všem nabízet inspirativní školu plnou pohody.

BSc. Blanka Kaše, zástupkyně ředitelky školy, třídní učitelka 3. a 4. ročníku, angličtina

kase@zsamsvysokychlumec.cz  tel.: 723 007 085

Po téměř dvacetiletém pobytu v USA a Velké Británii, kde jsem pracovala jako manažerka ředitelské kanceláře v Ústavu pro výzkum rakoviny na lékařské fakultě v londýnské univerzitě Queen Mary, jsem se vrátila do České republiky jako kvalifikovaná učitelka anglického jazyka. Ve svých hodinách předávám své nadšení pro angličtinu i osobní zkušenost s potřebou její znalosti. Pořádám různé mimoškolní aktivity pro dospělé a děti, což mě velmi baví a naplňuje. Mám dvě děti a budujeme "farmu", takže se nikdy nenudíme.

Mgr. Kateřina Ahmad, třídní učitelka 1. a 2. ročníku, matematika, český jazyk, hudební výchova, prvouka

ahmad@zsamsvysokychlumec.cz  tel.: 724 624 568

Učitelství pro 1. stupeň jsem vystudovala až v pokročilejším věku. Přestala mě totiž naplňovat práce v nadnárodní společnosti, kde začaly probíhat zásadní strukturální změny, které mi už nedávaly smysl. A to jsem tam dvanáct let ráda pracovala jako asistentka, tlumočnice, překladatelka, učitelka francouzštiny, účetní, nákupčí, regionální koordinátorka... Původně jsem totiž vystudovala dvojobor tlumočnictví / překladatelství francouzština a ekonomie na FFUK v Praze. S určitým životním nadhledem teď ráda provázím (vzhledem) malé lidské bytosti na jejich životní cestě za poznáním. Zkušenosti s různými styly výuky jsem získala i vlastním studiem, a to na lyceu ve francouzském Nimes a indickém Lakecity College of Education ve Srinagaru. Dva roky jsem působila na základní škole v Sedlci-Prčici a už více než sedm let mě učí moje tři vlastní děti.

Mgr. Olga Trachtová Hadáčková, třídní učitelka 5. ročníku, český jazyk, přírodověda, vlastivěda, výtvarná výchova, pracovní činnosti, badatelský kroužek

trachtova.hadackova@zsamsvysokychlumec.cz   tel.: 774 831 087

Původní profesi programátorky jsem se po narození svých dětí rozhodla vyměnit za pedagogickou dráhu. Původní zaměření předškolního pedagoga jsem si rozšířila o učitelství pro 1. stupeň základní školy a nastoupila jako učitelka zejména českého jazyka s vizí, že žáci budou umět svůj mateřský jazyk správně používat.

Ve svém volném čase se kromě starosti o rodinu a domácnost věnuji vedení dětských oddílů v Tělocvičné jednotě Sokol v Krásné Hoře nad Vltavou. Jsem dárce krve a externí redaktorka regionálního týdeníku Sedlčanský kraj.

Hana Kubátová, vychovatelka, prvouka, výtvarná výchova, pracovní činnosti

kubatova@zsamsvysokychlumec.cz  tel.: 605 218 066

Po absolvování gymnázia jsem pracovala v Praze v bance na zahraničních platbách, dále pak jako asistentka jednatele v zahraniční společnosti a poradce v naturopatické poradně.

Nyní druhým rokem pracuji ve školní družině a současně studuji obor speciální pedagogika v Praze.

Mezi moje záliby patří čínská medicína a přírodní bioinformační produkty. V r. 2009-2010 jsem absolvovala výcvik rodinných a systematických konstelací. Od r. 2012 se pravidelně účastním seberozvojového semináře na téma emoční inteligence a práce s ní.

Jana Pecholtová, ranní družina, asistentka pedagoga, kroužek vaření

Miroslav Kaše, tělesná výchova, badatelský kroužek

m.kase@zsamsvysokychlumec.cz   tel.: 607 443 873