Holky z lesní školky

Kateřina Hodysová

Baví mě pozorovat děti, poznávat je, jejich svět. Ráda jsem jim oporou v každodenním životě školky. Důvěru ve vztahu s dětmi, rodiči a kolegy vnímám jako klíčový předpoklad ke společnému směřování ve výchově dětí. Věřím, že se nám ve školce daří vytvářet pro děti bezpečnou náruč, do které se rády vracejí a kde mají dostatek prostoru pro jejich seberealizaci.


kontakt: hodysova@zsamsvysokychlumec.cz

Martina Váchová

Vystudovala jsem psychosociální studia a po vysoké škole jsem pracovala jako sociální pracovník a osobní asistent handicapovaných lidí. Narození dvou dcer mě přivedlo k pořádání akcí pro děti - jedná se především o letní příměstské tábory Veselá věda. Obdivuji dětskou fantazii a těším se, co nového společně s dětmi objevíme, co se naučíme a co zažijeme.


kontakt: vachova@zsamsvysokychlumec.cz

Viola Tulachová

K práci s dětmi jsem se dostala díky velké náhodě a bylo to to nejlepší, co se mi mohlo stát, protože dětský svět je krásný a čím lépe ho poznávám, tím více chci být jeho součástí. Jelikož bych se této profesi chtěla i nadále věnovat, studuji obor Učitelství pro mateřské školy na Jihočeské univerzitě.