Správce údajů: Základní škola a Mateřská škola Vysoký Chlumec

Kontakt na pověřence GDPR: MAS Sedlčansko, o. p. s., Ervín Haintz, MBA. Telefon: 602 41 62 81

email: mas-sedlcansko@email.cz

Jako správce a zpracovatel osobních údajů jsme odpovědni za veškerá zpracování Vašich osobních údajů v rámci námi vedených agend. Zpracování osobních údajů probíhá dle platného znění nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Práva subjektu údajů:

• Máte právo na informaci, zda a jaká osobní data se o Vás zpracovávají. V případě, že Váš požadavek na poskytnutí těchto informací bude zjevně bezdůvodný nebo nepřiměřený, zejména opakovaný v krátké době, můžeme požadovat úhradu přiměřených nákladů.

• Máte právo požadovat opravu svých osobních údajů, pokud jsou nepřesné nebo požadovat jejich vymazání, pokud se zpracovávají neoprávněně.

• Pokud je zpracování Vašich osobních údajů založeno na tom, že jste k nám k němu udělili souhlas, máte právo tento souhlas kdykoliv odvolat. Souhlas můžete odvolat písemnou žádostí, kterou doručíte osobně v úředních hodinách 10.00-12.00. Uvedete konkrétně, jaký souhlas odvoláváte.

• Ve Vašich dotazech, podnětech a požadavcích ke svým osobním údajům na sebe se musíte identifikovat a uvést kontakt, protože zpravidla budeme muset nejprve ověřit Vaši totožnost. Vyřízení urychlíte, pokud se na nás obrátíte osobně s průkazem totožnosti.

Ve Vysokém Chlumci 31. 8. 2021

Mgr. Veronika Křenková, ředitelka školy