Fotogalerie

Projekt Vltava

20.06.2024

Hurrrááá, jedeme k vodě!!! Autobusem do Sedlčan a odtud na Cholín, kde na nás už čeká naše výtvarkářka Věrka a vydáváme se společně na cestu plnou úkolů. Hledáme symboly obálek. Tváří se to jednoduše, ale ne vždy to jednoduché je, některé obálky dokonce přehlídneme a tudíž vůbec nenajdeme. Pozorujeme při tom hmyzáky, skládáme kamínky podle...

Jedno pondělní ráno, dne 10.6. jsme se vydali na výlet. Vyrazili jsme v 7 hodin ze Sedlčan a jeli jsme do Neveklova pro Dana. Už jsme nezastavovali a pokračovali jsme rovnou do Kvasin, kde nás čekala prohlídka závodu auto Škoda. Je 10.15, a my jsme dorazili na místo!

Atletického trojboje v Sedlčanech jsme se letos zúčastnili úplně poprvé. Ne, že bychom nějak usilovně celý rok trénovali skok do písku, běh na 50 metrů a hod krikeťákem... ale spíš jsme to chtěli vyzkoušet (no a taky si tak trochu poměřit síly s někým jiným než mezi sebou).

Už je to tady! Konečně! Pondělí 13. května a s ním i všemi dlouho očekávaný školní fotbalový turnaj McDonald's Cup. Legenda mezi školními sportovními soutěžemi. Má odehráno již 24 kompletních ročníků a věděli jste, že se do něj každoročně zapojí desítky tisíc dětí z více než 2300 školních týmů po celé republice? A my jsme jedním z nich!

Kdo má zahradu ví, kolik s sebou přináší práce. A když má škola se školkou a lesní mateřskou školkou zahradu, tak práce, změny a vylepšování jejich zahrady je na denním pořádku. Ale i tak jsou věci, které prostě sami nezvládneme. Děkujeme všem rodičům, kteří v sobotu přišli a podíleli se na opětovném zvelebení venkovních prostor. Sice jsme si pěkně...

Na úterý 9. dubna jsme moc rádi přijali pozvání na divadelní představení Tom Sawyer, pořádaný ZUŠ Sedlčany. Se čtvrťáky a páťáky jsme se vydali do divadla KD Josefa Suka v Sedlčanech, kde na nás čekalo fascinující divadelní představení, které nás ihned od začátku vtáhlo do děje.

Vysoký Chlumec, pondělí 8.dubna 2024, 6.30 hod. Spolu se školkáčky a lesňáčky se naloďujeme do přistaveného autobusu a vydáváme se vstříct pražským dobrodružstvím. Čeká nás muzikál Madagaskar v divadle Hybernia. Nejsme ale sami, kdo mají v brzkém pondělním ránu snahu dosáhnout hranic hlavního města. Cesta je napínavá a na kolony bohatá.

Je vůbec možné za necelých pět dní pořídit přes 500 fotek …? Je! Protože naše pobytové plavání bylo tak úžasné, že se dalo fotografovat téměř non-stop.