Vánoční týden

22.12.2023

Poslední týden před vánočními svátky byl opravdu rozmanitý. V pondělí k nám přišel Ježíšek. Byli jsme na svačině a tak ani tentokrát ho nikdo z nás neviděl. Přinesl nám krásný stromeček a dárky. Velkou radost jsme měli z dřevěné balanční dráhy, farmy se zvířátky, hlavolamu i ostatních dárečků. Radost byla tak velká, že se nám od nových dárečků nechtělo ani jít ven, ale nakonec jsme se na procházku vypravili. 

Ve středu nás výprava dovedla až ke Skanzenu, ke krmelci, prototože víme, že v zimním období to mají zvířátka těžké a chtěli jsme jim pomoci. Dostali od nás plné tašky pečiva, sena zeleniny a další krmení pro zvěř (dětem i rodičům patří velké díky). S velkou radostí jsme krmelec naplnili a vrátili se zpátky do školky. Pevně doufáme, že si místní zvířátka na našich dobrotách moc pochutnala.

Poslední den ve školce byl velmi sváteční. Každý jsme přinesl ochutnat cukroví, které napekla maminka a slavnostně jsme si prostřeli stoly ve třídě. Při této hostině nám hrály koledy, povídali jsme si o vánočních zvycích a zapálili si prskavky a zpívali koledy. 

Šťastné a veselé přejeme všem, ať se vám splní každičký sen….