Odpolední Lyžování

09.02.2024

Téměř všichni žáci 1. - 5. ročníku se zúčastnili odpoledního lyžarského výcviku v Kvasejovicích, který pro ně zorganizoval jeden z našich rodičů.

Během celkem deseti 50-ti minutových lekcí se děly přímo zázraky. Rozlyžovali se totiž úplně všichni. Někteří od úplného začátku, jiní zapracovali na stylu sjezdu, používání hůlek, učili se otočky o 360 stupňů. Pro úplně všechny to však byla především příležitost pro to, být spolu. Společně něčeho dosáhnout, podpořit se, pomoci si, povzbudit se.

Díky patří nejen organizátorům, ale i rodičům, kteří se maximálně přizpůsobili a své děti v lyžování podpořili, zaměstnancům školy, kteří byli celých pět dní pedagogickým dohledem a dětem pomohli s dopravou i lyžařským vybavením. Velkou zásluhou byl také skvělý přístup instruktorů lyžařské školy v Kvasejovicích. Bez jejich přátelského přístupu a neustálé podpory by to rozhodně nebylo ono.

Díky, díky, díky - budeme z těchto zážitků žít ještě hodně dlouho ...