Lyžařský kurs v Kvasejovicích

18.02.2023

V únoru jezdily starší děti celý týden do skiareálu v Kvasejovicích, kde absolvovaly lyžařskou školičku. Moc se na nové zážitky těšily, i když některé ani netušily, co je vlastně čeká, neboť lyžování pro ně bylo úplně nové.

V pondělí se naši malí lyžaři seznámili s instruktory a vyrazili na malý svah, aby se rozdělili do družstev. Vzniklo družstvo SNĚHOVÉ KOULE, BORCI, BOMBONY a další. Zdatní lyžaři pak odešli na kopec, kde se zdokonalovali ve sjezdu a slalomu, ostatní se učili na menším svahu. Všichni byli z lyžování nadšeni a každý den byli o dost zdatnější. Koncem týdne už úplně všichni lyžovali na velkém svahu a v pátek absolvovali závod ve slalomu. Za odměnu dostali sladkou odměnu a medaili s diplomem.