Křest školního časopisu

12.11.2021

V pátek 15. října spatřil poprvé světlo světa náš školní časopis. O jeho názvu rozhodlo tajné hlasování všech žáků a většiny zaměstnanců školy. No a protože naše škola má výhled na hrad Vysoký Chlumec, nakonec se to promítlo právě do onoho názvu.

Na jeho přípravě spolupracují všichni učitelé, ale také žáci ZŠ. Jsou zde informace o našem měsíčním tématu, jsou tady zprávičky o dění v jednotlivých třídách, ale nechybí ani fotografie, obrázky výtvarných prací žáků, komiks, křížovka nebo třeba omalovánka.

Jednotlivá čísla jsou vždy nejprve v prodeji u vstupu do budovy ve fyzické podobě. Partneři naší školy je dostávají zdarma jako pozornost a vyjádření naší vděčnosti za podporu. A v okamžiku, kdy vyjde nové číslo, se to staré objeví v pdf formátu také zde, na našich webových stránkách.

Vydání prvního čísla pro nás bylo takovou událostí, že jsme se všichni sešli ve družině, abychom to oslavili. Dětské špunty tekly proudem! A byli jsme opravdu moc rádi, že s námi tuto slavnostní chvíli sdílel i starosta městysu Vysoký Chlumec, který je naším zřizovatelem, pan Jiří Svatek!