Adventní tvoření s rodiči

13.12.2023

Advent je doba očekávání, touhy a porozumění.  Snad každý se trošičku přiblíží k druhému a naslouchá více ostatním. My toto krásné adventní období využili k setkání rodičů a dětí. Společně jsme tvořili andílky, ozdobičky na stromeček, sovičky.

Děkujeme všem rodičům, kteří donesli do školky materiál na tvoření, také velký dík paní Aleně Michálkové, která pomáhala dětem s výrobou adventních svícnů a darovala nám spoustu materiálu na jejich výrobu. Do tvoření se v letošním roce pustili nejen děti a maminky, ale i tatínkové. Výrobky určitě ozdobí sváteční stůl. Všichni jsme si tvoření užili a odcházeli s pocitem hezky stráveného odpoledne, protože v naší uspěchané době jsme našli čas zastavit se, popovídat a společně s dětmi vyrobit vánoční dekorace . Tak klidné a požehnané VÁNOCE.