Adapťák

Tradiční adaptační pobyt se letos uskuteční ve dnech 7. a 8. září.

Ve středu si děti do školy přinesou sbalené věci na přespání: kluci - karimatku a spacák, holky - povlečení na matraci, spacák. Všichni: polštář, pyžamo, kartáček na zuby, oblečení na dva dny dle předpovědi počasí, boty do vnitřních prostor a crocsky na vyskočení ven na zahradu + holiny (po ránu bude mokro ...).

Ve čtvrtek děti přijdou ve vhodném oblečení a obuvi, s baťůžkem s malou svačinou na dopoledne a s vlastním pitím. Mohou si vzít menší kapesné na návštěvu v obchodě / na zmrzlinu.

Strava a pitný režim je po dobu adaptačního pobytu zajištěna (dva obědy, svačiny, večeře, snídaně). Vše zakončíme pořádným táborákem spolu s rodiči - skvělá příležitost se lépe poznat. Pro děti zajišťujeme občerstvení my, rodiče prosíme ať si přinesou vlastní.

Cena pobytu: 250 Kč

Na další dotazy rádi odpovíme na rodičovské schůzce ve čtvrtek, 31. 8. v 16:00, popřípadě nás kontaktujte na skola@zsamsvysokychumec.cz nebo na 723 007 085.